Title Image

Blog

Jednostki kanałowe Sky Air firmy Daikin dla sklepów, biur i restauracji,

09:44 13 grudnia in Nowości
0

gotowe do sprostania najsurowszym wymaganiom europejskiego standardu Eco-design

 

Zbliżająca się publikacja europejskiego standardu Eco-design i związanego z tym stosowania kategorii efektywności sezonowej spowodowało podniesienie wymagań w odniesieniu do komfortu efektywnej klimatyzacji.

 

Zbliżająca się publikacja europejskiego standardu Eco-design i związanego z tym stosowania kategorii efektywności sezonowej spowodowało podniesienie wymagań w odniesieniu do komfortu efektywnej klimatyzacji. Daikin Europe N.V. jest pierwszą firmą na rynku oferującą pełny asortyment jednostek zewnętrznych i wewnętrznych do zastosowań komercyjnych sterowania komfortem Sky Air, które już teraz są zoptymalizowane pod względem spodziewanego wkrótce ogoszenia standardu efektywności sezonowej
(2013 r.). Nowa linia produktów obejmuje kanałowe jednostki wewnętrzne typu FBQ-C8, FDQ-C i FDQ-B.

NAJWYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ, KOMFORT DLA SKLEPÓW, BIUR, RESTAURACJI, MAŁYCH HOTELI

Jednostki kanałowe – zgodne zarówno z linią produktów Sky Air Seasonal Smart, jak i Seasonal Classic – są wyposażone w wentylator prądu stałego ze sterowaniem inwerterowym w celu redukcji zużycia energii w każdych warunkach. Cicho pracują, generując hałas poniżej poziomu 29 dBA, co odpowiada szelestowi liści. Trzystopniowa regulacja strumienia powietrza zapewnia optymalny komfort w każdej sytuacji.

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE, ŁATWA INSTALACJA

Jednostki kanałowe są ukryte w suficie z widocznymi tylko kratkami ssawnymi i nawiewnymi. Możliwe jest także instalowanie tych jednostek z opcjonalnym panelem ssawnym w niskich sufitach i wysokości poniżej 350 mm. Ponadto, w przypadku pomieszczeń o nieregularnych kształtach, kratki nawiewne można instalować niezależnie od jednostki wewnętrznej.
Aby uzyskać więcej informacji na tematjednostek kanałowych firmy Daikin Europe N.V. linii produktów Sky Air Seasonal Efficiency Smart oraz Seasonal Efficiency Classic, odwiedź witrynę www.daikin.pl.