Hotelowe zapachy w wersji domowej

Hotelowe zapachy w wersji domowej

Dla większości z nas wakacje to czas odpoczynku od codziennych spraw i spędzanie chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Czyż nie byłoby wspaniale móc odtworzyć radosne wspomnienia z urlopu? Wywołać we własnym mieszkaniu to uczucie odprężenia, które towarzyszyło nam, gdy przekroczyliśmy próg hotelu?

Air Aroma nawiązała współpracę z jednymi z najbardziej luksusowych sieci hoteli na świecie, m.in. z Sofitel, The Ritz Carlton i Fairmont. Kooperacja powstała po to, by osiągnąć ten cel.

Możliwości węchu

Zmysł powonienia jest najsilniejszym z ludzkich zmysłów. Oferuje bezpośrednie połączenie z pamięcią i emocjami przechowywanymi w mózgu przez całe nasze życie. Możesz odczuwać te same przyjemne emocje każdego dnia. Bez względu na to, czy są to rodzinne wakacje, gdy byłeś dzieckiem, czy romantyczna wycieczka z ukochaną osobą do uroczego kurortu na plaży.

Logotypy zapachowe dla hoteli

Air Aroma tworzy piękne logotypy zapachowe dla hoteli na całym świecie od ponad 20 lat. Perfumiarze marki tłumaczą tożsamość marki na unikalne kompozycje zapachowe. Na kolejne nuty przekładane są: położenie hotelu, klientela i ogólny urok, jaki roztacza dany hotel. Chodzi o to, by wywołać w gościu zainteresowanie odczuwanym zapachem.

Hotelowe zapachy w wersji domowej

Opatentowany system dyfuzji zapachów poprzez system HVAC pozwala odtworzyć luksusowy hotelowy zapach w zaciszu własnego domu. To łatwiejsze, niż się może wydawać. Niezależnie od tego, czy posiadasz apartament w centrum, czy przestronną posiadłość na wsi, Air Aroma dysponuje odpowiednim dyfuzorem do Twojej przestrzeni. Wykorzystując jeden z olejków eterycznych marki, możesz radykalnie poprawić atmosferę w swoim domu.

Napisz komentarz