Skuteczne rozwiązanie na brzydkie zapachy? Tak, istnieje

Skuteczne rozwiązanie na brzydkie zapachy? Tak, istnieje

Sposobów na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów jest wiele. Ale niewiele z nich działa. Jak skutecznie usunąć dym papierosowy, zapachy pieczenia i gotowania? Air Aroma ma sprawdzone rozwiązanie na brzydkie zapachy. To Arotec Fresh.

Brzydkie zapachy – jak się ich pozbyć?

Na pewno już wielokrotnie chciałeś się pozbyć niechcianych zapachów. Czy to w swojej restauracji, czy w klubie. Dym papierosowy, pleśń, nieładne aromaty w okolicach toalet. Próbowałeś z tym walczyć, ale wiele bitew kończyło się niepowodzeniem. Zwykłe aerozole jedynie maskują odór, nie pozbywając się go na stałe. Marka Air Aroma, lider światowego aromamarketingu, ma na to sposób – neutralizator Arotec Fresh. Firma zapewnia, że nieprzyjemne zapachy nie będą dłużej Twoim problemem.

Jak działa Arotec Fresh?

To profesjonalne rozwiązanie do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Zastosowanie Arotec w urządzeniach Air Aroma z opatentowaną technologią „zimnej dyfuzji” daje gwarancję, że cząsteczki przykrych zapachów zostaną na stałe usunięte z powietrza. Arotec nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, lecz w 100% je neutralizuje i usuwa. Wchodzi w reakcje z bakteriami i cząsteczkami odoru, po czym je rozdziela i niszczy. Brzydkie zapachy odchodzą w niepamięć.

Z którymi zapachami radzi sobie neutralizator od Air Aroma?

Niezależnie od przykrego zapachu Arotec poradzi sobie z każdą sytuacją. Na zawsze możesz się pozbyć takich zapachów, jak: dym papierosowy, cygara, wilgoć, pleśń, stęchlizna, wilgoć, pot, jedzenie, resztki jedzenia, bakterie, zapachy zwierzęce, oleje, śmieci, wybielacz, odór starych butów. Powyższa lista potwierdza, że Arotec idealnie się nadaje do takich miejsc, jak kluby fitness, hotele, restauracje czy kasyna.

Napisz komentarz