Zapach – przyjaciel każdej pary młodej

Zapach – przyjaciel każdej pary młodej
Zapach sali weselnej może diametralnie zmienić atmosferę tego wielkiego dnia. Jeśli dobierze się go starannie, zapach towarzyszący Twojemu ślubowi przywiedzie miłe wspomnienia Tobie i Twoim gościom. Przez resztę swych dni będziecie cofać się pamięcią do tej nadzwyczajnej uroczystości. Sezon ślubny zbliża się nieśmiało. Każda para młoda pragnie, by ich ślub był niezapomniany. Panna młoda przywdziewa olśniewającą suknię, pan młody zniewala wodą kolońską specjalnie dobraną na ten dzień. Przywiązujecie dużo uwagi do wizualnych aspektów Waszego wesela. Czy pomyśleliście, by w trakcie tego dnia towarzyszył Wam zapach? I nie chodzi tu wyłącznie o perfumy. Jak zapach uwydatnia doznania? Zapach, podobnie jak kolor, wprawia gości w odpowiedni nastrój. Pomaga nawiązywać pozytywne relacje. Dodaje wydarzeniu niezwykłości. Utrwala obrazy z tego dnia w pamięci. Wesele może pachnieć lawendą, cytrusami, trawą, oceanem, a nawet czekoladą. Ważne, by spełnił swoje zadanie – stworzył fantastyczną i pamiętną atmosferę. Jak wybrać zapach? Planując Wasze wesele, warto skonsultować się ze specjalistami od zapachów. Właściwy aromat podkreśli charakter uroczystości. Perfekcyjny zapach powinien korespondować z rodzajem kwiatów, wystrojem sali, przybraniem stołów, z kreacją panny młodej i garniturem pana młodego. W jaki sposób aromatyzować przyjęcia weselne? Wesele można aromatyzować na wiele sposobów. Można już zacząć od zapachu miejsca ceremonii zaślubin, a zakończyć na sali weselnej. Perfumowana otoczka zaakcentuje wyjątkowość tego dnia i nastawi gości pozytywnie od pierwszych kroków, które postawią w kościele, urzędzie czy lokalu.
  • Urządzenia rozpylające zapachy – dyskretne, niewielkich rozmiarów, by nie rzucały się w oczy. Wkłady zapachowe umożliwiają perfumowanie małych i większych przestrzeni. Dozują zapach przez cały czas trwania przyjęcia.
  • Świece zapachowe – jedna z popularniejszych opcji. Mogą posłużyć jako element stroików na stołach weselnych czy też jakikolwiek inny detal dekoracyjny sali. Miękkie, kwiatowe aromaty, jak np. biały hiacynt są idealne na śluby letnie. Z kolei takie nuty, jak wanilia lub drzewo sandałowe można wykorzystać w zimowej scenerii.
  • Aromatyzowane obrusy i serwetki. Niektóre panny młode preferują właśnie tę metodę. Modnym „stołowym” zapachem jest świeży, czysty aromat limonki.
  • Pachnące wodne stroiki. Limonkę, inne owoce cytrusowe i kwiaty można umieścić w szklanej misie z wodą, z dodatkiem np. olejku różanego i udekorowanej płatkami róż.
Zdjęcia z Waszego ślubu zostaną Wam na długo. Jednak to zapach Waszego wesela przywróci wspomnienia do życia.

Napisz komentarz