Zapachy na jesień od Air Aromy

Zapachy na jesień od Air Aromy

Jesień w pełni. Ta pora roku raczy nas nie tylko pięknymi barwami, ale też miłymi dla nosa zapachami. Gdy nie masz możliwości wyjść na zewnątrz, a pragniesz dostarczyć sobie węchowych przyjemności, sięgnij po te olejki zapachowe.

W jaki sposób umilasz sobie jesienne wieczory? Czytasz długie powieści? Nadrabiasz zaległości w serialach? Wymyślasz nowe potrawy z dyni? A jak rozwijasz swój zmysł węchu? Zapalasz perfumowane świece? Te zapachy na jesień od Air Aromy podziałają nie tylko na Twoje powonienie.

Redwood

Ten olejek eteryczny przeniesie Cię na łono natury. Jego ciepły, słodki i owocowo-drzewny zapach świetnie uspokaja i zapewnia odprężający relaks. Idealny balans między drzewem różanym, pomarańczą a ylang-ylang sprzyja dobremu samopoczuciu.

Cinnamon Apple

Szukasz czegoś niesamowicie słodkiego? Masz nieodpartą pokusę na szarlotkę? Wypróbuj olejku zapachowego Cinnamon Apple. Zapach olejku jest tak kuszący jak smak świeżo upieczonego jabłecznika. Ciepłe i słodkie nuty toffee, zielonego i czerwonego jabłka w połączeniu z ostrością cynamonu przyprawią Cię o pozytywny zawrót głowy.

Pumpkin Pie

Wyobrażasz sobie jesień bez dyni? My też nie! Pumpkin Pie jest dla wszystkich miłośników dyni. Ciepła i ostra mieszanka dyni, pomarańczy, cynamonu, goździków i wanilii podnosi na duchu i tworzy przyjemną atmosferę w każdym domu.

Napisz komentarz