Title Image

Dla Klientów indywidualnych

Ile godzin w ciągu doby spędzasz w domu? Przez cały ten czas oddychasz powietrzem, którego jakość zależy od odpowiedniej wentylacji i klimatyzacji. Projektując i instalując właściwie skonstruowany system, możemy zadbać o komfort i zdrowie wszystkich domowników, a jednocześnie obniżyć opłaty za ogrzewanie.

HellCold Quality – ten znak potwierdza, że instalacja w Twoim domu została zaprojektowana i wdrożona przez specjalistów HellCold – i od tej chwili to oni czuwają, by spisywała się perfekcyjnie. (Dowiedz się więcej)

Wentylacja / Rekuperacja

Wentylacja To od niej zależy, ile świeżego powietrza dociera do wszystkich pomieszczeń i jaka jest jego jakość. W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób choruje na alergię, powietrze (zwłaszcza w miastach) jest coraz mocniej zanieczyszczone, właściwa wentylacja w Twoim domu ma zbawienny wpływ na zdrowie wszystkich domowników. Zamawiając u nas instalację, sprawiasz, że mogą oni oddychać czystym powietrzem, wolnym od szkodliwych grzybów, kurzu lub dymu. Projektując system wentylacji dbamy także o to, by sam w sobie był czysty. To szczególnie ważne, gdyż w przewodach i urządzeniach także gromadzi się kurz – nasi inżynierowie dbają jednak szczególnie o jakość projektowanych instalacji, a później o ich właściwą konserwację. Nie czekamy, aż przewody wentylacyjne ulegną zakurzeniu – sami przypominamy Ci o terminach przeglądów i konserwacji.

Więcej

Klimatyzacja

Klimatyzacja Pozwala utrzymać optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu, wpływając korzystnie na samopoczucie Twoje i Twojej rodziny. Dzięki systemom projektowanym przez HellCold idealne warunki w pokojach, kuchni, łazience i innych pomieszczeniach stają się dla Was przyjemną codziennością. Klimatyzacja pracuje cicho - nie zakłócając domowego wypoczynku – i niezawodnie. Jest bezproblemowa w obsłudze i całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. Sami też mamy rodziny i wiemy, że najważniejszą cechą urządzeń zamontowanych w domu jest ich niezawodność. Dlatego precyzyjnie dobieramy każdy element naszych systemów i pamiętamy o wszystkich jego użytkownikach. Wiemy, że jedni domownicy mogą zapominać o zamykaniu okien, a inni – z przyzwyczajenia zbyt mocno „podkręcać” grzejniki. Na te przyzwyczajenia również mamy sposoby – wszystko po to, by klimatyzacja realnie zwiększała komfort Twojego domu.

Więcej

Pompy Ciepła

Nowoczesne ogrzewanie wcale nie jest drogie, co więcej – pozwala Ci obniżyć rachunki, które płaciłeś do tej pory. Sekret niższych cen tkwi w technologii. Dzięki zastosowaniu energii ze źródeł odnawialnych korzystasz z ekologicznej instalacji grzewczej, która jest o wiele tańsza w użytkowaniu. Z tego względu budowa instalacji czerpiącej ciepło dla Twojego domu ze źródeł odnawialnych to inwestycja, która szybko się zwróci. Do ogrzewania domu i ciepłej wody możesz wykorzystać np. źródła geotermalne lub energię słoneczną. Ustalimy, która z tych metod jest możliwa do zastosowania w przypadku Twojego budynku. W HellCold wiele uwagi poświęcamy na analizę sytuacji i dopiero na jej podstawie przygotowujemy projekt - dlatego masz pewność, że wszystkie zaproponowane przez naszych specjalistów rozwiązania zostały przygotowane specjalnie z myślą o Twoim domu.

Więcej

Fotowoltaika

Sekret niższych cen tkwi w technologii. Dzięki zastosowaniu energii ze źródeł odnawialnych korzystasz z ekologicznej instalacji grzewczej, która jest o wiele tańsza w użytkowaniu. Z tego względu budowa instalacji czerpiącej ciepło dla Twojego domu ze źródeł odnawialnych to inwestycja, która szybko się zwróci. Do ogrzewania domu i ciepłej wody możesz wykorzystać np. źródła geotermalne lub energię słoneczną. Ustalimy, która z tych metod jest możliwa do zastosowania w przypadku Twojego budynku. W HellCold wiele uwagi poświęcamy na analizę sytuacji i dopiero na jej podstawie przygotowujemy projekt - dlatego masz pewność, że wszystkie zaproponowane przez naszych specjalistów rozwiązania zostały przygotowane specjalnie z myślą o Twoim domu.

Więcej

Jak działamy

01

Koncepcja rozwiązania

02

Projekt

03

Montaż

04

Serwis

Fachowi doradcy i pełne zaangażowanie

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co zaproponujemy do Twojego domu lub mieszkania

Kontakt

Nasze realizaje

Altherma Kraków
Budynki jednorodzinne, Pompy Ciepła, Realizacje - Portfolio, Wentylacja

Nasza siedziba

Naszą wizytówką

Zapraszamy do naszej siedziby, aby zobaczyć na żywo najnowsze rozwiązania w zakresie elementów i urządzeń do klimatyzacji i wentylacji.