Arobalance naturalnym lekarstwem na problemy ze snem

Arobalance naturalnym lekarstwem na problemy ze snem

Miewasz problemy z zasypianiem, ale nie chcesz zażywać kolejnej tabletki? Męczą Cię nieprzespane noce, gdy tylko przekręcasz się z boku na bok? Jeśli walczysz z bezsennością i szukasz naturalnych sposobów na pozbycie się jej, pomóc Ci może Arobalance.

Nieprzespane noce mogą prowadzić nie tylko do zmęczenia, ale też być bezpośrednią przyczyną stresu. Poirytowanie z kolei wpływa nie tylko na nas, ale też na osoby w naszym najbliższym otoczeniu. Poważniejsze skutki bezsenności to: mniej sprawna pamięć, wzrost wagi, zwiększenie ryzyka zachorowania na raka i depresję, a także zwiększenie ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu.

Czym może skutkować przyjmowanie tabletek nasennych?

Brak snu może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych. Tabletki nasenne nie są dobrym i najzdrowszym rozwiązaniem. Zażywanie tabletek może mieć skutki uboczne i chcąc pozbyć się jednej dolegliwości, w efekcie przysparza się nowych kłopotów zdrowotnych. Do częstych skutków ubocznych połykania tabletek nasennych należą: bóle głowy i mięśni, zaparcia, biegunka, suchość w jamie ustnej i trudności z utrzymaniem równowagi. Istnieje też ryzyko, że mogą wystąpić poważne reakcje alergiczne.

Czym jest Arobalance?

Arobalance to zapach od Air Aromy, który w sposób udowodniony naukowo łagodzi stres. Jego formuła to wynik dziesięciu lat badań australijskich naukowców – specjalistów biomedycyny – nad sposobami zmniejszania niekorzystnych skutków przewlekłego stresu. Zapach jest w 100% naturalny – składniki pochodzą z ekstraktów z zielonych roślin. Arobalance zawiera trzy aktywne ekstrakty roślinne o lekkim zapachu przypominającym świeżo skoszoną trawę i zielone liście.

Jak Arobalance wpływa na sen i stres?

Gdy rozpyla się Arobalance, redukuje się skutki długofalowego i przewlekłego stresu. To z kolei daje korzyści naszym siłom witalnym. Aby jakość snu była lepsza, wystarczy spryskać zapachem pościel. Arobalance nie wpływa negatywnie na fazę snu głębokiego, dzięki czemu następnego dnia nie jesteśmy senni.

Napisz komentarz