Jesteśmy dystrybutorem produktów w Polsce.


Niedościgniony poziom wiedzy o aromatyzacji i produkty najwyższej jakości to powody, dla których jest liderem w branży marketingu zapachowego.


Aroma marketing


Aroma marketing to jedna z gałęzi nowoczesnego marketingu sensorycznego. Polega na wypełnieniu wnętrza piękną kompozycją zapachową, dostarczając tym samym wrażeń zmysłowych i emocjonalnych. Aroma marketing opiera się na świadomym i kontrolowanym wykorzystaniu zmysłu węchu, który wpływa na 75% naszych codziennych emocji. Idealny zapach opowiada historię, porywa ludzi i komunikuje na poziomie emocjonalnym. Zapach przywiązuje do siebie i powoduje chęć powrotu w dane miejsce.

Zmysł węchu


Ogromna siła naszego powonienia wynika z bliskiego połączenia między gruczołami węchowymi, które rejestrują zapachy, a systemem limbicznym, który zarządza emocjami i wspomnieniami.

Receptory zapachowe w nosie są bezpośrednio połączone z częścią mózgu, odpowiedzialną za pamięć i emocje. Dlatego węch ma zdolność przenoszenia nas do konkretnego czasu i miejsca. Stanowi ogniwo łączące konkretne wspomnienia lub uczucia. Ludzie są w stanie rozpoznać około 10 000 różnych zapachów. Co więcej, możemy przypomnieć sobie dany zapach po roku z dokładnością do 65%, podczas gdy pamiętamy tyko 50% z tego, co zobaczyliśmy i to po 3 miesiącach. Odkryj z nami potęgę zapachu, która pomaga firmom łączyć się z ich odbiorcami w unikatowy i jedyny w swym rodzaju sposób.

Dlaczego zapach?


W dzisiejszych czasach stworzenie trwałych i emocjonalnych więzi z klientami jest kluczowe, jeśli chce się nawiązać wieloletnią współpracę.

Węch jest najpotężniejszym ze wszystkich zmysłów. Używając zapachu, marki mogą stworzyć emocjonalne połączenie z ich klientami. A to skutkuje niezapomnianym doświadczeniem.

Zapach może przyciągnąć nowych klientów, zwiększyć sprzedaż, podnieść wartość produktu, rozszerzyć rozpoznawalność marki i zwiększyć satysfakcję konsumenta.

Marketing zapachowy to coś więcej niż rozpylanie przyjemnego zapachu. To sztuka, która buduje tożsamość marki, komunikuje, dociera do grupy docelowej poprzez zapach, który wzmacnia te wartości.

Zapach ma wpływ na zachowania i wywołuje wspomnienia niemal natychmiastowo. Kiedy zapach połączymy z innymi składnikami strategii marketingowej, stworzymy długotrwałą więź z klientami.

Technologia


Nasze dyfuzory wyposażone są w specjalna technologię, która gwarantuje stałą intensywność zapachu bez względu na ilość olejku, jaka pozostała w pojemniku (np. w porównaniu do systemów opartych na parowaniu). Dzięki naszej opatentowanej technologii zimnej dyfuzji gwarantujemy, że jakość uwalnianego zapachu utrzymuje się na stałym poziomie przez cały proces dyfuzji. W przeciwieństwie do metod parowania czy podgrzewania zimna dyfuzja utrzymuje naturalne właściwości olejków, nie naruszając ich integralności i jakości.


Bogata oferta


W naszej ofercie posiadamy ponad 400 kompozycji zapachowych do aromatyzacji w placówkach medycznych, obiektach biurowych, centrach rozrywki, klubach fitness i siłowniach, a także w sektorze handlowym i branży HoReCa.

Wiedza i doświadczenie


Dwie dekady doświadczenia pozwoliły nam osiągnąć niedościgniony poziom wiedzy o aromatyzacji i bezkonkurencyjność. Air Aroma pracowała z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami i osobistościami na świecie. Oddany zespół perfumiarzy, ekspertów aromamarketingu i projektantów tworzy zapachy, które opowiadają historie i lepiej łączą marki z klientami.

Naturalne składniki


Air Aroma używa wyłącznie najwyższej jakości zapachów z całego świata. Daje to gwarancję spójności wszystkich kompozycji zapachowych, bez drażniących niskiej jakości sztucznych chemicznych zapachów. Zapachy Air Aroma to mieszanki 100% czystych olejków eterycznych: bez rozcieńczania i sztucznych dodatków. Z najwyższą dbałością dobieramy naturalne składniki. Nasze zapachy są produkowane z IFRA (ang. International Fragrance Association).