ROZWIĄZANIA
DOSKONALONE PRZEZ LATA…

2004 roku – już od pierwszych miesięcy działalności – obserwowaliśmy, jak wielu Klientów bezskutecznie szuka firmy, która kompleksowo wykona im system klimatyzacji lub wentylacji. Potrzebowali wykonawcy, który zajmie się wszystkim: od projektu do uruchomienia systemu i jego serwisowania. Nasza oferta oznaczała dla nich wtedy rozwiązanie wszelkich problemów: nawet jeśli nie dysponowali jakąkolwiek wiedzą o urządzeniach i systemach, mogli umówić się z naszymi inżynierami na spotkanie bezpośrednio w domu, biurze, obiekcie lub hali produkcyjnej, by na miejscu ustalić, jaka instalacja będzie dla nich najlepsza.

Na rynku, na którym działaliśmy, taka oferta oznaczała prawdziwą rewolucję. Klienci uzyskiwali indywidualnie zaprojektowane systemy – stworzone tak, by przy przy jak najniższym wykorzystaniu energii uzyskać optymalny mikroklimat pomieszczeń.

W międzyczasie nawiązywaliśmy i ugruntowywaliśmy współpracę z liderami światowego rynku urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, a także pomp ciepła i ogniw fotowoltaicznych.

Intensywnie doskonaliliśmy także system Obsługi Klienta, tworząc m.in. innowacyjną platformę informatyczną dla Serwisu HellCold. Dzięki temu rozwiązaniu nasi Klienci mają pełen dostęp do kalendarza przeglądów urządzeń, a także wszystkich poprzednich kontaktów z działem Serwisu. System Obsługi Klienta dokumentuje także historię współpracy z Państwem – tak, aby w przyszłości zapewnić najwyższy poziom obsługi i doradztwa.

Jesteśmy otwartym i elastycznym zespołem dostarczającym systemy, które dbają o jakość powietrza budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych.
Nowoczesne biuro projektowe i działy realizacji oraz serwisu pozwalają na indywidualne podejście do klienta.
Sercem naszej firmy są innowacje i nowe technologie.

Zadaniem naszego zespołu jest wdrażanie nowoczesnych i ergonomicznych systemów wentylacji i klimatyzacji – od doradztwa i projektu, poprzez instalację, aż do systematycznego serwisowania. Pamiętamy przy tym, że jakość powietrza i temperatura panująca w pomieszczeniu stanowią niezwykle ważny (choć z pozoru niezauważalny) czynnik, decydujący o zdrowiu i samopoczuciu człowieka, a także jakości warunków przechowywania produktów.

Wiemy, że przy obecnej skali działalności HellCold w Polsce wywieramy znaczący wpływ na trendy i standardy w naszej branży. Traktujemy to jako dodatkowe zobowiązanie i motywację, by nieustannie wzbogacać ofertę firmy, dbając jednocześnie o indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu. Naszym stałym dążeniem i największą motywacją jest zadowolenie Klienta.

NASZ ZESPÓŁ EKSPERTÓWNasz zespół to ludzie, którzy kochają swoją pracę i kontakt z Klientem. Pasja i zaangażowanie przekładają się na jakość świadczonych usług,
czego potwierdzeniem są wzorcowo wykonane inwestycje w Polsce i poza jej granicami.
Nasza firma to My: projektanci, inżynierowie, zespół wykonawczy.

Przemysław Heller

Founder / CEO

przemyslaw.heller@hellcold.pl

Aleksandra Rudka

Marketing Manager

aleksandra.rudka@hellcold.pl

Agnieszka Spyra

Inżynier Sprzedaży

agnieszka.spyra@hellcold.pl

Alicja Zgliczyńska

Inżynier Sprzedaży

alicja.zgliczynska@hellcold.pl

Michal Bocek

Asystent projektanta Inżynier Budowy

michal.bocek@hellcold.pl

Olena Honcharuk

Specjalista ds. consultingu - rozwój rynku wschodniego

olena.honcharuk@hellcold.pl

Tomasz Michałek

Asystent projektanta/Technolog BIM

tomasz.michalek@hellcold.pl

Adrianna Kurpas

Project Manager

adrianna.kurpas@hellcold.pl