Mystic Rivers – marketing zapachowy profesjonalistów

Mystic Rivers – marketing zapachowy profesjonalistów

Jednym z najlepszych sposobów na pobudzenie zmysłów klienta, jest aromatyzacja. Zapachy wpływają na ludzkie samopoczucie. Pomagają stworzyć relaksującą lub stymulującą atmosferę. Marka Mystic Rivers dobrze wie, jak korzystać z dobroci zapachów.

Zmysł węchu jest najsilniejszym z ludzkich zmysłów i wpływa na układ limbiczny mózgu. Układ limbiczny jest obszarem mózgu określanym jako „centrum przyjemności”. Jest to centrum bodźców emocjonalnych. Gdy tylko poczuje się zapach znany z przeszłości, natychmiast wracają wspomnienia. Właśnie to przesłanie stoi za marką Mystic Rivers – firmą z branży marketingu zapachowego.

Co wyróżnia Mystic Rivers?

To międzynarodowa firma z branży aromamarketingu. Tworzy rozwiązania zapachowe od dziesięciolecia. Projekt urządzeń, które wykorzystuje marka, i wykorzystana w nich technologia pozwalają na aromatyzację dowolnych przestrzeni. Współpraca z najlepszymi perfumerami z Francji, Hiszpanii i Włoch sprawia, że do rąk klientów trafiają najlepsze zapachy. Świadczą o tym certyfikaty wydawane przez IFRA (International Fragrance Association).

Jak marka tworzy niepowtarzalną atmosferę w aromatyzowanych obiektach?

Specjalne, ekskluzywne zapachy, które podkreślają charakter firmy i które dodają jej wyjątkowości, dopasowywane są do potrzeb klientów. Mystic Rivers skupia się na całym procesie zapachowym, począwszy od doradztwa i określenia najlepszych rozwiązań dla danej firmy, poprzez tworzenie logotypów zapachowych, a kończąc na instalacji sprzętu, wyborze zapachów i serwisowaniu urządzeń.

Kto zaufał marce Mystic Rivers?

Mystic Rivers może się pochwalić współpracą z największymi markami. W jej portfolio znajduje się blisko 4000 instalacji dla znanych marek, centrów handlowych, biurowców, kasyn i innych. Warto wspomnieć o tak znanych, jak: Max Mara, Mercedes-Benz, Rolex, Hilton czy Tmobile.

Napisz komentarz