Nowa kolekcja zapachów od Air Aroma

Nowa kolekcja zapachów od Air Aroma

Luty to kolejny pozytywny miesiąc dla Air Aroma. Marka wypuściła na rynek ulepszoną kolekcję zapachów. Klienci mogą też nabyć unowocześnioną wersję najpopularniejszego dyfuzora domowego – Aromax.

Przez dwie dekady Air Aroma projektuje logotypy zapachowe dla międzynarodowych firm. Dostarcza rozwiązania z zakresu marketingu zapachowego. Tworzy unikalne zapachowe wizytówki. W lutym marka wypuściła kolekcję 10 zapachów, które każdy może wypróbować w domowym zaciszu.

W zapachach siła

Zaprojektowane na każdy nastrój i do każdego wnętrza. Wyselekcjonowane z dbałością o każdy szczegół. Prowokujące nowe doznania i doświadczenia. Od majestatycznych i artystycznych, przez chłodne i wyrafinowane, do żywych i optymistycznych. Każdy aromat wyraża inną cechę. Kolekcja zawiera całkiem nowe zapachy, jak delikatny i naturalny Cedar Wood, ziemisty Vetiver Rain, elegancki Longboard, energetyczny Illuminate i sensualny Amber Grand. Zestaw uzupełniają klasyczne i lubiane aromaty, jak Fig Essence, Lemongrass Tea, Sencha, Zuri i Serene. Każdy z zapachów skomponowano wyłącznie z wysokiej jakości składników i rzadkich materiałów. Każda kompozycja zapachowa może być użyta w dyfuzorze Aromax. Cała kolekcja cieszy oko estetycznym opakowaniem.

Ulepszony Aromax

Nowy zestaw zapachów to nie jedyna nowość od Air Aroma. Klienci mogą cieszyć się z nowocześniejszej wersji dyfuzora Aromax – charakterystycznego urządzenia w kształcie stożka, o gładkim korpusie. Ulepszony projekt zakłada bardziej ciche rozpraszanie zapachów oraz szerszy zakres regulacji mocy zapachu, w tym opcje czasowe. Aromax ma teraz nowy kolor szampańskiego złota. Stanowi doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.

Napisz komentarz