Pachnące biura korporacyjne, czyli jak zaimponować klientom i zadowolić pracowników

Pachnące biura korporacyjne, czyli jak zaimponować klientom i zadowolić pracowników

Jak zrobić dobre wrażenie na klientach? Jak zwiększyć zadowolenie pracowników? Jak stworzyć przyjemną przestrzeń roboczą w biurach korporacyjnych? Wystarczy aromatyzować.

Wpływ zapachów

Aromatyzowanie otoczenia to jeden z elementów wyróżnienia się na tle innych marek, przyciągnięcia uwagi klientów i wzrostu zadowolenia pracowników. Odpowiednie zapachy poprawiają czujność i zmniejszają wskaźniki popełnianych błędów, dzięki czemu wzrastają wydajność i morale pracowników. Zapachy zmniejszają też stres i niepokój, co sprzyja odprężeniu. Antybakteryjne właściwości olejków eterycznych mogą służyć do stworzenia czystego miejsca pracy.

Zapach i korporacje

Zapach jest skuteczny nawet na bardzo subtelnych poziomach, gdzie z jego istnienia nie zdajemy sobie sprawy. Z jego pomocą zwiększa się postrzegana jakość marki korporacyjnej. Poprawia się ogólne wrażenie klienta na temat Twojej firmy. Logotyp zapachowy tworzony na zamówienie przez agencję marketingu zapachowego Air Aroma odpowiada potrzebom i charakterowi konkretnej marki.

Korzyści płynące z aromatyzowania

Zmniejszenie stresu i niepokoju Uspokajające zapachy niwelują stres i niepokój. Sprzyjają wyciszeniu i relaksowi. Lepsze wyniki pracy Zapachy poprawiają czujność i zmniejszają ilość popełnianych błędów. Wpływa to korzystnie na lepsze wyniki pracy i nastrój pracowników. Wzrost zadowolenia klientów Zapachy zwiększają postrzeganą jakość marki. Klienci mają lepsze opinie o firmie. Subtelny element strategii marketingowej Zapach jest efektywny nawet wtedy, gdy nie jesteśmy świadomi jego istnienia. Skuteczny jest nawet na bardzo subtelnych poziomach. Właściwości antybakteryjne Antybakteryjne właściwości olejków eterycznych można wykorzystać to stworzenia czystszego miejsca pracy. A to z kolei może przyczynić się do redukcji zwolnień branych przez pracowników z powodu choroby. Kontrola nieprzyjemnych zapachów Jeśli istnieje taka potrzeba, aromatyzacja pomoże pozbyć się nieprzyjemnych zapachów jak dym tytoniowy.

Miejsca, w których warto aromatyzować

- biura rachunkowe - kancelarie prawne - studia architektoniczne i projektowe

Napisz komentarz