Powiedz dymowi papierosowemu stanowcze „nie”. Ten produkt Ci w tym pomoże

Powiedz dymowi papierosowemu stanowcze „nie”. Ten produkt Ci w tym pomoże

Jak uzyskać świeżość w otoczeniu, w którym dominuje dym papierosowy? Co robić, gdy zawodzą standardowe środki i odświeżacze powietrza? Air Aroma zna rozwiązanie na ten problemy. To No Smoke.

Air Aroma opracowała najlepszy produkt do usuwania duszącego zapachu dymu papierosowego. To No Smoke – antybakteryjny i bezpieczny dla ludzi preparat przeciwko tytoniowemu odorowi.

W czym pomoże Ci No Smoke?

Ten silny preparat eliminuje zapach dymu papierosowego. Oczyszcza powietrze, a przy tym jest całkowicie bezpieczny. Wykazuje też działanie antybakteryjne. Dzięki No Smoke otoczenie, w którym przebywasz stanie się wolne od duszącego zapachu.

Jak działa preparat?

Dym z papierosów unoszący się w powietrzu powoduje u ludzi rozdrażnienie i problemy z oddychaniem. No Smoke skutecznie usuwa substancje zawarte w dymie papierosowym. Zaliczają się do nich m.in. wodór, amoniak, aldehyd octowy, kwasy tłuszczowe, węglowodory, aldehyd mrówkowy, związki azotowo-organiczne. Preparat natychmiastowo je niszczy i osłabia szkodliwe działanie dla zdrowia. No Smoke działa znacznie lepiej niż inne środki dostępne na rynku, które nie są w stanie zniszczyć cząsteczek przykrych zapachów dymu. No Smoke opracowali i wyprodukowali w Japonii najlepsi specjaliści i inżynierowie z japońskich uniwersytetów. Preparat wnikliwie przetestowano przez niezależne laboratoria badawcze. Wykonano m.in. testy: Draize'a, toksyczności i oddziaływania na skórę. Produkt jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.

Napisz komentarz