Poznajcie Moodo – domowy system zapachowy

Poznajcie Moodo – domowy system zapachowy

Dzięki temu urządzeniu Twój dom może pachnieć bryzą morską. I to zanim przekroczysz próg mieszkania.

Czasy, w których żyjemy, dostarczają nam nieskończonych możliwości. Za pomocą przycisku możemy sterować oświetleniem i temperaturą. Możemy mieszać i łączyć zapachy dzięki elektronicznym dyfuzorom i olejkom eterycznym. Moodo przenosi te czynności na wyższy poziom. Dzięki specjalnym kapsułkom i skonfigurowanej aplikacji nasz dom może pachnieć tak, jak sobie tego zapragniemy.

Czym jest Moodo?

Moodo zostawia w tyle takie produkty zapachowe, jak świece czy odświeżacze powietrza. To niewielkich rozmiarów bezprzewodowe urządzenie, które pozwala dostosować, tworzyć i wypuszczać dowolne zapachy za pomocą smartfona. Inteligentny dyfuzor do aromatyzowania domów i mieszkań zaprojektowano, by poprawiał nasze samopoczucie. Moodo pomaga stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Pobudza wyobraźnię i inspiruje do kreowania własnych zapachów dopasowanych do każdego nastroju.

Jak to działa?

Urządzenie rozpyla zapachy dzięki czterem kapsułkom. Każda wypełniona jest kryształkami nasyconymi różnymi aromatami. W jednym momencie można korzystać z jednej bądź wielu kapsułek. Użytkownik może weryfikować natężenie każdego z zapachów. Może je łączyć i mieszać, podobnie jak malarz miesza farby. Możliwości jest mnóstwo. Kiedy uzyskany zapach jest tym ostatecznym, można go zapisać w dedykowanej do dyfuzora aplikacji.

Jakie zapachy są do wyboru?

Podstawowe kapsułki zawierają aromaty róży, neroli, cytrusów i drzewa sandałowego. Istnieje też możliwość zakupienia specjalnych zestawów – rodziny zapachów, która odpowiada konkretnemu nastrojowi. Można wybierać pomiędzy „cozzzy”, czyli ciepłem i komfortem bycia w domu. Tu mieszają się pomarańcza z wanilią i ostrymi przyprawami. Inna rodzina to np. „beach party”, która pachnie bryzą morską, słodkim piaskiem i bursztynem. Z kolei „fresh vibrations” to mieszanka lawendy i cytrusowo-kwiatowych aromatów.

Napisz komentarz