Rewolucyjna pobudka! Budzik, który emituje zapachy

Rewolucyjna pobudka! Budzik, który emituje zapachy
Nigdy więcej alarmów. Nigdy więcej tego wiercącego uszy dźwięku. Od teraz będą Cię budzić piękne, delikatne zapachy. Wstawanie wczesnym rankiem już samo w sobie jest mało przyjemną rzeczą. Co dopiero mówić o głośno brzęczącym, denerwującym człowieka budziku. Jednak czy bez tych odgłosów udałoby nam się wstać na czas? Czyż nie byłoby wspaniale, gdyby zamiast dźwięków budził nas zapach aromatycznej kawy? Nowy wymiar pobudki Dzięki europejskiej firmie będzie to możliwe już od czerwca tego roku. Nowy budzik stawia na nogi delikatnie i bezdźwięcznie. Za sprawą zapachowego czujnika era jazgotliwego „bip bip” może chylić się ku upadkowi. Budzenie do wyboru, do zapachu Jeden z francuskich producentów zegarów obiecuje, że dostarczy Ci kawowe budzenie każdego poranka. Oczywiście nie przyrządzi Ci tego napoju osobiście. Budzik wydziela smaczny zapach kawy. A jeśli nie jesteś jej wielbicielem, możesz wybrać spośród 5 pozostałych aromatów. Tak, ze snu może Cię wyrwać zapach croissanta, czekolady, mięty, wybrzeża i dżungli. Zapachy podzielono na 3 tematyczne kategorie:
  1. śniadanie kontynentalne – aromat śmiałego i wyraźnego espresso, dodającego zastrzyku energii od samego rana + uspokajający i łagodny zapach gorącego francuskiego rogalika,
  2. radość z przerwy – subtelna woń nadmorska, która ma rozbudzać odświeżająco i przenosić na wakacje nad morzem + bujna dżungla, która pozwala cieszyć się zapachami trawy i natury,
  3. energizująca aromaterapia – pyszny i zniewalający zapach czekolady przywodzący skojarzenia z fabryką słodkości + orzeźwiająca woń mięty, dzięki której od razu poczujesz się świeżo i gotowy, aby stawić czoło perypetiom dnia.
Zapachowe kapsułki są wymienne. Jedna wystarcza na 30 użyć. Zapasowy alarm Jeśli zapachowe budzenie Cię nie przekonuje albo gdy z powodu alergii, przeziębienia i kataru nie czujesz niczego, możesz przerzucić się na standardowy budzik. Po 3 minutach zapachowej dyfuzji uruchamia się klasyczne dźwięczenie. Innowacyjny budzik ma być dostępny na rynku od czerwca. Jednak już dziś można składać zamówienia przez stronę internetową. Za jedyne 99 dolarów + cena zapachowych pojemników.

Napisz komentarz