Świąteczny zapach sosny

Świąteczny zapach sosny

Ten najbardziej magiczny czas w roku już czeka za rogiem. Zapachy sosny, pierników i pomarańczy unoszą się w powietrzu. Każdy przyzna, że Boże Narodzenie to kwintesencja radości, otuchy i miłości. Wspomnienia z tego okresu są tymi najmilszymi. Nic ich lepiej nie wskrzesi jak zmysł węchu.

Zapachy posiadają moc ujmowania doświadczeń w całej okazałości. To kapsuła czasu, która w momencie przenosi do ws(opens in a new window)pomnień. Air Aroma wie, że magia świąt bierze się m.in. z dobrych skojarzeń. Przyjemne wspomnienia momentalnie się aktywują, gdy w powietrzu unosi się charakterystyczny zapach sosny.

Zapach sosny w domach i biurach

Zdobienie sosnowym zapachem domów i mieszkań, jak również przestrzeni biurowych automatycznie przenosi ludzi do konkretnych miejsc i etapów ich życia. W ten sposób mogą ponownie przeżyć cenne, świąteczne chwile.

Znaczenie sosnowego zapachu

Nie tylko sentyment sprawia, że sosna jest tak atrakcyjna. Ziemisty i orzeźwiający aromat pomaga nabrać energii. Tworzy też poczucie oczyszczenia, co jest dobre w momentach stresu lub niepokoju. Co więcej, sosnowy aromat można łączyć z innymi zapachami: olejkami drzewnymi czy przyprawami. Taka mikstura tworzy iście aromatyczne przeżycie.

Olejki eteryczne z namiastką sosny

Jednym z najlepiej sprzedających się olejków eterycznych marki Air Aroma, który zawiera sosnę, jest Christmas. Łączą się w nim m.in. zapachy sosny, goździków, białego cyprysu i cynamonu. Całość daje orzeźwiającą i pikantną mieszankę. Listę olejków uzupełnia kolejny zapach dedykowany Bożemu Narodzeniu. Jest to Holiday Tree. Ten zapach to połączenie sosnowych igieł, gałki muszkatołowej, owoców kasztanowca i czarnej jagody. Miks idealnie oddaje świąteczną atmosferę.

Zapachy uosobieniem miłych wspomnień

Opisane wyżej nuty zapachowe (jak też inne świąteczne zapachy) są uosobieniem ciepłego uścisku ukochanej osoby. Wspólnymi chwilami przy świątecznym stole. Przeżyciem, jakiego dostarcza spacer oszronionym lasem.

Napisz komentarz