Robotics Cleaning Solutions

Autonomiczne czyszczenie przestrzeni komercyjnych

Zrewolucjonizuj czyszczenie przestrzeni komercyjnych za pomocą robota czyszczącego. Jest to nie tylko narzędzie do czyszczenia nowej generacji, ale także demonstracja dla klientów i partnerów, że Twoja firma wykorzystuje innowacyjne technologie.

Autonomous cleaning solution for commercial spaces

Czyszczący robot podczas pracy

Autonomiczna kombinacja robotów czyszczących i stacji roboczych. Robot, wyposażony w funkcje zamiatania, szorowania i mycia, zajmuje się codziennym czyszczeniem przestrzeni komercyjnych. Stacja robocza służy do ładowania baterii i wymiany wody, wspierając autonomiczną pracę robotów, redukując tym samym potrzebę interwencji człowieka.

Uwolnij pracowników od nocnych zmian!

Rozwiązanie może być zaprogramowane do działania w nocy, późnym wieczorem lub wczesnym rankiem. Zwolni to Twój personel z niekomfortowych godzin pracy, poprawi równowagę między pracą a życiem prywatnym oraz zaoszczędzi pieniądze na dodatkowych płatnościach za nocne zmiany.

Monitoruj zdalnie

Jako użytkownik możesz ustawić zadania w harmonogramie czyszczenia, za pomocą mobilnej i internetowej platformy. Operatorzy mogą również przeglądać raporty z czyszczenia, miary produktywności oraz informacje dotyczące czasu trwania operacji.